Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957

Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle gesigneerde ets "Amsterdam de Bijlsteeg" van Marius Janssen 1887-1957 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Marius Janssen 1887-1957
Titel/Voorstelling : Amsterdam de Bijlsteeg
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 38 x 29.5 cm (papier/ niet ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood
Conditie : goed - bovenrand van kader ingekort

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:26-11-2017 om 16:19
Eindtijd:10-12-2017 om 22:29

Biedingen (9):

E_O
10 dec. / 22:24
€ 17
Marcello020
10 dec. / 22:20
€ 15
E_O
10 dec. / 22:20
€ 13
Marcello020
10 dec. / 22:18
€ 11
E_O
10 dec. / 22:18
€ 9
Marcello020
10 dec. / 22:18
€ 7
E_O
10 dec. / 22:18
€ 5
Marcello020
10 dec. / 19:20
€ 3
Joepdai
9 dec. / 20:33
€ 1