Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935

Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!

Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 17,00

Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Japan of China naieve tekening "Berglandschap" gesigneerd 1935  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " Berglandschap "
Datering : 1935
Medium / Techniek : inkt op papier
Maten : 46 x 50 cm (papiermaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  redelijk / verkleuring aan de randen en klein scheurtje in papier rechter bovenhoek

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:10-06-2017 om 12:33
Eindtijd:24-06-2017 om 22:33

Biedingen (10):

fwvanhelden
24 jun. / 22:19
€ 17
plk
24 jun. / 22:19
€ 15
fwvanhelden
24 jun. / 22:19
€ 15
plk
24 jun. / 22:18
€ 13
fwvanhelden
24 jun. / 22:18
€ 11
plk
24 jun. / 14:29
€ 9
hzande
17 jun. / 14:34
€ 7
plk
17 jun. / 14:34
€ 5
plk
16 jun. / 14:33
€ 3
hzande
16 jun. / 14:17
€ 1