Sharon Amir - Ain't heavy

Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Ain't heavy kopen? Bied vanaf 45!
  • Sharon Amir (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Conditie: uitstekend.
Op passe-partout.
Editie: 160 ex. Nummer 89.
Afmetingen: Passe partout: 35 x 40 cm. Afbeelding: 20 x 26 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk.

Sharon Amir (1957)

IsraëlischIsraëlischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
40 cm
35 cm
26 cm
20 cm
Starttijd:06-11-2022 om 21:42
Eindtijd:11-11-2022 om 21:10
Openingsbod € 45
ObjectlocatieNuenen,  Nederland