Sharon Amir - Immortal IV

Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!
Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Sharon Amir (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Conditie: zeer goed.
Oplage: 84 / 160. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Licht streepje op vel/karton, zie foto.

Sharon Amir (1957)

Alle items van deze kunstenaar(14)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
30 cm
40 cm
Starttijd:16-07-2022 om 21:30
Eindtijd:22-07-2022 om 21:45
Openingsbod€ 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland