Sheila Benow – 'Spring'- kleurenets - 1978 - Verkocht

Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Sheila Benow  – 'Spring'- kleurenets - 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Sheila Benow (1939-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van de Duits/Amerikaanse kunstenaar Sheila Benow (New York City, 1939 - Palm Desert, California, 2012) op handgeschept papier. Handgesigneerd en genoteerd als E.A.

Titel: Spring

Jaar: 1978

Formaat totaal:  34,0 x 25,0 cm

Formaat beeld: 7,5 x 5,0 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en gedateerd

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Ets op zwaar handgeschept papier

Conditie: In zeer goede staat

Extra info:

A contemporary German/American painter and printmaker Sheila Benow studied art in New York at the Ethical Culture School, Sarah Lawrence College and the Art Students League. Besides creating original etchings and paintings, Benow also designed record album covers, illustrated children's books and served as Director of Art at the Fleming School, New York. Between 1975 and 1984 the artist lived and worked in both New York and Munich and was a full member of BBK, Upper Bavaria.

Solo exhibitions of Benow's art have taken place in Dusseldorf, Regensburg, Hamburg, Luxembourg, Basel, Paris, Prague, Amsterdam, New York, Tokyo and elsewhere. Today public Museums in Dusseldorf, Nuremberg and Stockholm include examples of her art in their permanent collections.

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:09-12-2016 om 22:49
Eindtijd:18-12-2016 om 19:49
Biedingen (6)
Jantiena
18 dec. / 15:43
€ 13
Anoek
18 dec. / 15:42
€ 11
Jantiena
18 dec. / 15:42
€ 10
Anoek
18 dec. / 15:41
€ 7
Jantiena
18 dec. / 15:41
€ 5
Anoek
14 dec. / 15:37
€ 1