Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd - Verkocht

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

196 verkochte items
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2022
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bekende print van Shepard Fairey op speckletone papier: Make Art Not War. De slogan van menig straatartiest en zeer actueel nu.

Kunstenaar: Shepard Fairey

Gesigneerd: Ja r.o.

Afm.: 91 x 61 cm

In zeer goede staat. Nooit ingelijst.

Wordt in een zeer ruime koker verzonden. Bij meerdere aankopen, 1x verzendkosten!

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

196 verkochte items
61 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 18:25
Eindtijd:28-06-2022 om 20:33
Biedingen (13)
bruens
27 jun. / 23:24
€ 45
danser
25 jun. / 09:18
€ 40
Theorica
23 jun. / 17:59
€ 35
Nanouk
23 jun. / 17:59
€ 35
Theorica
22 jun. / 22:57
€ 30
bone
22 jun. / 22:57
€ 25
Theorica
21 jun. / 23:20
€ 20
Nanouk
21 jun. / 19:02
€ 15
bone
20 jun. / 15:03
€ 10
AEKorthals
20 jun. / 15:03
€ 10
bone
20 jun. / 15:02
€ 5
AEKorthals
20 jun. / 15:02
€ 3
bone
20 jun. / 14:57
€ 1