Shepard Fairey - Offset-litho OBEY CREAM Handgesigneerd. - Verkocht

Shepard Fairey - Offset-litho OBEY CREAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie en grote kleur offset van Shephard Fairey. Afmetingen vel 73 x 61 cm als nieuw Handgesigneerd

Shepard Fairey (1970)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
61 cm
73 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 13:05
Eindtijd:09-10-2022 om 21:14
Florian95
28 sep. / 17:23
€ 50