Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset - Verkocht

Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset kopen? Bied vanaf 75!Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset kopen? Bied vanaf 75!Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset kopen? Bied vanaf 75!Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset kopen? Bied vanaf 75!Shinkichi Tajiri - My secret garden no 3, gesigneerde offset kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (245)
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige offset druk uit 1975 van Shinkichi Tajiri. Het is weliswaar een offset techniek, maar dit is wel een originele druk zoals door de kunstenaar is bedoeld, op dik papier.  Met potlood gesigneerd en genummerd (43/190).  In uitstekende conditie, nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 71cm x 51cm (beeld)

Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:19-02-2016 om 13:56
Eindtijd:04-03-2016 om 21:56
MBZ
19 feb. / 16:23
€ 75