Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage85
Een zeldzame zeefdruk van Shinkichi Tajiri, met zijn typerende knoop die wereldwijd bekend is.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 85 ex. en is in goede conditie.

Het werk is in goede conditie

Sluit over 1d 20u 3m 46s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa

Starttijd:22-07-2021 om 17:01
Eindtijd:05-08-2021 om 22:00