Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekComputerprint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeldzame computerprint van Tajiri, het werk is gesigneerd en genummerd.
Regulier oplage is slecht 25 ex. plus enkele EA’s
Destijds uitgegeven incl. originele bewaarmap.
Het werk is in zeer goede conditie.

Starttijd:11-11-2022 om 21:33
Eindtijd:25-11-2022 om 20:52
Openingsbod € 150
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa