Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm - Verkocht

Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!Shraga Weil - Zeefdruk , Phoenix Bird - ingelijst, 90 x 70 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Shraga Weil (1918-2009)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen65.5 x 47.5 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 216 van 300 ex.
  • Een grote zeefdruk van de Israëlische kunstenaar Shraga Weil (1918-2009), getiteld "Phoenix Bird".
    -Handgesigneerd en - genummerd met potlood linksonder in het werk.
    -Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 90 x 70,5 cm. Beeld, 65,5 x 47,5 cm.
    -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
    -Conditie: De zeefdruk is in zeer goede staat. Het passe-partout is vergeeld aan de binnenrand. De lijst heeft slijtplekken. De kartonnen achterplaat heeft slijtplekken en heeft aan de onderrand (vocht)vlekken.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Shraga Weil (Nitra, Tsjechoslowakije 24 september 1918 - 20 februari 2009, Israël) was een Israëlische schilder en graficus.
    -Opleiding: Hij kreeg in zijn jeugd les van de plaatselijke beeldhouwer en ging vervolgens naar de Kunstacademie in Praag. In 1954 studeerde hij aan de Ecole des Beaux-Arts in Parijs.
    Hij maakte zijn eerste grafische werken tijdens de Tweede Wereldoorlog, die hij grotendeels in gevangenschap doorbracht. In 1947 reisde hij naar Israël en werd lid van de kibboets HaOgen, waar hij tot zijn dood woonde.
    Shraga Weil had exposities in o.a. de Verenigde Staten, Zuid-Amerika, Canada, Australië, Frankrijk, de USSR, Zwitserland,en op de Internationale Expositie van Grafische Kunsten in Lugano. In 1959 werd Weil bekroond met de Dizengoff Art Prize in Tel Aviv.
    Zijn werk bevindt zich in de permanente collecties van o.a.: Brandeis University, Waltham, Massachusetts, Israel Museum, Jerusalem, Fogg Museum, Harvard University, Los Angeles County Museum, Jewish Museum, New York, Philadelphia Museum of Art, Joslyn Museum, Omaha, Nebraska, Judah Magnes Museum, Berkeley, Canada.

    Afhandeling: Let op A.U.B.
    -Het ingelijste werk kan opgehaald worden in Amsterdam. Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 47,96
    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De zeefdruk is in zeer goede staat. Het passe-partout is vergeeld aan de binnenrand. De lijst heeft slijtplekken. De kartonnen achterplaat heeft slijtplekken en heeft aan de onderrand (vocht)vlekken.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Shraga Weil (1918-2009)

Israëlisch Israëlisch

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
70.5 cm
90 cm
47.5 cm
65.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd14-11-2022 om 8:52
Eindtijd28-11-2022 om 19:11
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken