Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school - Verkocht

Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!

Verkoopprijs: € 1.200,00

Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)

SIENTJE MESDAG v HOUTEN

DUINLANDSCHAP BIJ SCHEVENINGEN

OLIEVERF OP PANEEL in de maat 13,5 x 21,5 cm

GESIGNEERD RECHTS ONDER SMvH in RODE VERF

GEKADERD IN EEN ZEER FRAAIE OP SCHILDERIJ GEMAAKT ANTIEKE LIJST

IN DE MAAT 40 X 47 CM

ZEER GOEDE STAAT

Grote meesteressen als Sientje MESDAG v HOUTEN hebben al de toekomst

Dit item is verkocht voor 1.200,00
Starttijd:26-07-2015 om 18:12
Eindtijd:09-08-2015 om 21:12
Schmeits_65
09 aug. / 18:13
€ 1200