SIENTJE MESDAG van HOUTEN - STILLEVEN MET APPELS - Verkocht

SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)

SIENTJE MESDAG VAN HOUTEN

STILLEVEN MET APPELS

KLEURIJK OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 30.5 X 42 CM

Gesigneerd rechts onder SMvH

IN ANTIEKE LIJST IN DE MAAT 54 X 63 CM

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:09-12-2014 om 20:05
Eindtijd:16-12-2014 om 20:05
HenkiePenk
14 dec. / 10:27
€ 450