Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd - Verkocht

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Siep van den Berg

Originele inkttekening / collage van Siep van den Berg

Geometrische compositie

Afmeting +/- 20 x 15 cm

Gesigneerd linksonder en gedateerd 23 8 1979 met annotatie aan de linkerkant onder signatuur

Kunstwerk is ondr zuurvrij diepte passepartout en omlijsing

Digitale archief van dit kunstwerk is aanwezig / uit de nalatenschap van Siep van den Berg

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:09-12-2016 om 16:33
Eindtijd:17-12-2016 om 19:33
3011Ralf
17 dec. / 19:20
€ 100