Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd - Verkocht

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Siep van den Berg

Inkt op papier

Gesigneerd rechtsboven

Het werk komt uit 1961

Afmeting 20 x 15 cm +/-

Incl mooi lijstje en zuurvrij passepartout

Dit werk komt uit de nalatenschap van SvdB en is digitaal aantoonbaar.

Werk wordt aangetekend verstuurd a 14,50

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:23-12-2016 om 21:17
Eindtijd:28-12-2016 om 21:22
Jaco
28 dec. / 21:14
€ 95