FA. (2)

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Siep van den Berg

Titel : geometrische constructie

Inkt en collage op papier

Formaat 20 x 15 cm +-

Inclusief zwart mooi lijstje en zuurvrij passepartout

Digitaal archief is aanwezig van dit kunstwerk / Kunstwerk is uit de nalatenschap van Siep vd Berg

Starttijd:30-01-2017 om 22:32
Eindtijd:06-02-2017 om 18:32
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieZoetermeer, Nederland