Set van 3 tekeningen titel: zonder titel jaar : 1990 gesigneerd : geen signatuur, maar afkomstig uit gesigneerd schetsboek 42 techniek : potlood en oost indische inkt en 1 tekening met papier correcties gedateerd : schetsboek is gedateerd juli 1990 afmetingen : 23, 2 x 12,7 cm. conditie: mint
tekeningen worden plat met pakketpost verzonden
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland
Tot 2 kg.
€ 4,95
Naar België
€ 9,50
€ 9,50
Europese Unie
€ 14,50
Wereldwijd
€ 19,00