Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint

Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekPen (Inkt)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.2 cm x 12.7 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Set van 3 tekeningen
titel: zonder titel
jaar : 1990
gesigneerd : geen signatuur, maar afkomstig uit gesigneerd schetsboek 42
techniek : potlood en oost indische inkt en 1 tekening met papier correcties
gedateerd : schetsboek is gedateerd juli 1990
afmetingen : 23, 2 x 12,7 cm.
conditie: mint

tekeningen worden plat met pakketpost verzonden

Siep van den Berg (1913-1998)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
12.7 cm
23.2 cm
Starttijd:26-04-2022 om 16:12
Eindtijd:08-05-2022 om 20:53
Openingsbod € 75
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland