Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd - Verkocht

Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg # TEKENING EN COLLAGE / Ruud Lubbers # 1979, mint, gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

tekening en collage ( dus een set van 2 vd Berg bladen) uit een serie constructivistische tekeningen die Siep van den Berg heeft gemaakt in 1979. De collage betreft een versneden/verknipt portret van Ruud Lubbers. de tekst getuigd van het feit dat vd berg het niet erg had gesteld op Rooms Katholieken. Het "tegenblad"  en bevat een contructivistische tekening in oost indische inkt en potlood.
De achterzijde is blanco

Kunstenaar : Siep van den Berg
titel: Flapdrol no.2 ( Ruud Lubbers, nog zoo'n christelijke K....zak)
techniek ; collage, oost indische inkt en potlood
afmetingen ; 27,7 x 19,5 cm. ( voor beide bladen)
gesigneerd : SvdB ( 2x op de achterzijde in potlood)
gedateerd : 1979.

gesigneerd:  SvdB
conditie : MINT

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:13-12-2017 om 15:16
Eindtijd:20-12-2017 om 19:16
cheese
20 dec. / 16:42
€ 65