Niet of onleesbaar gesigneerd - Siervaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Siervaas kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Siervaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Siervaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Siervaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Siervaas kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1970
StijlFifties
Afmetingen18 cm x 6 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht40 gram
GemerktOngesigneerd
Bijzondere vaas in karmijnroodo..o.v. gemaakt in Murano resp.Venetië ( Italië )De vaas  heeft door de nietgekleurde plekken een bijzonder effect in het volle licht.Verzending per PostNL. ( k.k. )

uit vitrine

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (84)
Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
6
18
17
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-06-2019 om 10:43
Eindtijd:14-06-2019 om 21:39
Biedingen (4)
Cornelius
14 jun. / 12:20
€ 25
Emil
14 jun. / 12:20
€ 20
Cornelius
14 jun. / 12:20
€ 15
Emil
14 jun. / 11:43
€ 10