Theo Braun - Signierter und nummerierter Orig. Farbserigraphie von 1974 - Verkocht

Theo Braun - Signierter und nummerierter Orig. Farbserigraphie von 1974 kopen? Bied vanaf 99!
Theo Braun - Signierter und nummerierter Orig. Farbserigraphie von 1974 kopen? Bied vanaf 99!Theo Braun - Signierter und nummerierter Orig. Farbserigraphie von 1974 kopen? Bied vanaf 99!
  • Theo Braun (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Gesigneerde en genummerde originele kleurenzeefdruk van de Oostenrijkse kunstenaar en deelnemer aan documenta II, die in Dresden studeerde Vanaf 1974 Een van de 150 genummerde exemplaren formaat 59 x 41 cm (blad)

Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2022 om 09:41
Eindtijd:31-12-2022 om 22:48
Mirgi
25 dec. / 03:36
€ 99