Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. - Verkocht

Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!Sigurdur Gudmundsson - modern werk uit 1986. kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Sigurdur Gudmundsson (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een modern werk (lithografie) uit 1986 en komt uit een exclusieve oplage van 30. Dit is exemplaar 30. Het werk is professioneel ingelijst en kan zondermeer direct worden opgehangen. Het is in potlood genummerd en gesigneerd.

Maat: omlijsting ca 75x90cm

Maat: werk ca. 50x70cm

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:28-02-2018 om 08:50
Eindtijd:06-03-2018 om 08:39