Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek - Verkocht

Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!
Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Elizabeth de Vaal - Silverprint fotoportret door Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!
  • Elizabeth de Vaal (1950)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
OplageOnbekend
Afmetingen 20 x 25 cm.vintage afdruk circa 1982.Gestempeld Jan Snoek achterzijde.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat vintage publicatiefoto.

Elizabeth de Vaal (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:16-09-2018 om 20:44
Eindtijd:30-09-2018 om 20:50
Biedingen (3)
cimbaal
30 sep. / 17:30
€ 3
paulus8591
30 sep. / 10:56
€ 2
cimbaal
22 sep. / 11:35
€ 1