Silvia Kristel, zeefdruk op karton in originele verpakking. - Verkocht

Silvia Kristel, zeefdruk op karton in originele verpakking. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Sylvia Kristel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen beeld: h. 37 cm x b. 27 cm Blad: h. 50 cm x 40 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 30/250
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op karton in originele verpakking
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 35,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Wij kunnen ook de inlijsting voor u verzorgen.

Sylvia Kristel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:30-04-2015 om 13:47
Eindtijd:10-05-2015 om 13:47
kleurrijkekunstfriesland
04 mei / 11:16
€ 20