Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona - Verkocht

Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!

Verkoopprijs: € 631,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!Simeon Gonzales - Guitarras y Zampona kopen? Bied vanaf 549!

Geplaatst door  eesje
FA. (3)

Lid sinds 2017
49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Simeon Gonzales
Jaartal2019
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

" Guitarras y Zampona "  Acrylschilderij van Simeon Gonzales  150  cm x 120 cm , gesigneerd aan de voorzijde + certificaat van echtheid 2019, met 2 stickers en code. Het schilderij zal opgerold worden verzonden. het kan ook op aanvraag opgespannen worden op een stevig houten spieraam , uiteraard kan het altijd eerst bezichtigd worden in Terneuzen, van harte welkom! Telefoon: 0115 620556 , 06-31957298 op afspraak op een dag en tijd die u het beste uitkomt.

De conditie van het schilderij is nieuw , het is nooit opgespannen geweest op een spieraam!

Simeon Gonzales

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  eesje
FA. (3)

Lid sinds 2017
49 verkochte items
120 cm
150 cm
Dit item is verkocht voor 631,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2021 om 00:09
Eindtijd:13-01-2021 om 22:34
zammis
07 jan. / 07:59
€ 549