Simeon Gonzales - Rostro en Azul

Simeon Gonzales - Rostro en Azul kopen? Bied vanaf 250!
Simeon Gonzales - Rostro en Azul kopen? Bied vanaf 250!Simeon Gonzales - Rostro en Azul kopen? Bied vanaf 250!Simeon Gonzales - Rostro en Azul kopen? Bied vanaf 250!Simeon Gonzales - Rostro en Azul kopen? Bied vanaf 250!Simeon Gonzales - Rostro en Azul kopen? Bied vanaf 250!
  • Simeon Gonzales (1973)
Jaartal2018
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen50.8 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Simeon Gonzales (acryl op doek) met attest. Verzilverde, gepatineerde houten kader inbegrepen.

Simeon Gonzales (1973)

Peruaans Peruaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kozze1967

Lid sinds 2018
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
55.5 cm
65.5 cm
40 cm
50.8 cm
Starttijd:03-10-2022 om 16:54
Eindtijd:11-10-2022 om 19:15
Openingsbod € 250
ObjectlocatieSint-Joris-Winge,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie