Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. - Verkocht

Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. kopen? Bied vanaf 39!Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. kopen? Bied vanaf 39!Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. kopen? Bied vanaf 39!Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. kopen? Bied vanaf 39!Simon C. YEW. Aquarel. Chinese jonken op zee. kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Simon Yew (1898-1983)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk.

Gesigneerd.

Goede staat.

Lijst 53x29

Beeld 33x33

Zie foto's.

Simon Yew (1898-1983)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:16-01-2018 om 00:36
Eindtijd:23-01-2018 om 00:36
inurface
22 jan. / 12:52
€ 39