Simon Dittrich.- Der Lordrichter- kleurige Lithografie. Gesigneerd.

Simon Dittrich.- Der Lordrichter-  kleurige Lithografie. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 37!
Simon Dittrich.- Der Lordrichter-  kleurige Lithografie. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 37!Simon Dittrich.- Der Lordrichter-  kleurige Lithografie. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 37!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Simon Dittrich (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Simon Dittrich.

Zeer fraai werk van deze zeer bekende kunstenaar.

Titel: Der Lordrichter.

Mareriaal: 7 kleurige lithografie op Rives-Bütten.

Druk: Matthieu in Dielsdorf. Bij Zürich.

Afmetingen blad en beeld: 42 x 30 cm.

Signatuur: r.o. handgesigneerd.

Oplage: 8679/10000.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50. Naar België  € 20,-

Simon Dittrich (1940)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:16-04-2018 om 19:59
Eindtijd:20-04-2018 om 19:59
Openingsbod€ 37
Objectlocatievoorschoten, Nederland