Simon Kaper - Bosgezicht.

Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!

Simon Kaper - Bosgezicht.

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Simon Kaper - Bosgezicht. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Akke
FA. (22)

362 verkochte items
  • Simon Kaper (1890-1966)
Jaartal1947
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van sympathieke kunstenaar.
Oud maar charmant.
Zie foto's.
Herkomst veiling Haarlem.

ConditieBeschadigd

Redelijk wat verfverlies. Niet storend.

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-06-2020 om 10:27
Eindtijd:03-08-2020 om 20:56

Biedingen (1):

leonb
31 jul. / 11:42
€ 1