Simon Kok – Rivier bij Estepona (Spanje) - Aquarel – Gesigneerd – ca 1970

Simon Kok – Rivier bij Estepona (Spanje) - Aquarel – Gesigneerd – ca 1970  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00

Andere items

Jan Naezer - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Jan Naezer - Ets - 1984

  • Huidig bod € 55
Anton Heyboer - 4 vrouwen kopen? Bied vanaf 695!

Anton Heyboer - 4 vrouwen

  • Openingsbod € 695
Simon Kok – Rivier bij Estepona (Spanje) - Aquarel – Gesigneerd – ca 1970  kopen? Bied vanaf 1!Simon Kok – Rivier bij Estepona (Spanje) - Aquarel – Gesigneerd – ca 1970  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Simon Kok (1911-1992)
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel van de Loosdrechtse kunstenaar Simon Kok.

Dit werk komt uit de nalatenschap van de in 1992 overleden kunstenaar en is afkomstig uit zijn eigen atelier/galerie in Loosdrecht.

De aquarel is nooit eerder in de verkoop geweest of ter veiling aangeboden.

Simon (Siem) Kok , geboren 9-11-1911 in Zijpe (NH) en overleden in Loosdrecht 6-6-1992.

Schilder, tekenaar, aquarellist.

Werkzaam geweest in Zijpe, Alkmaar , Den Helder en uiteindelijk in Loosdrecht, waar hij aansluiting vond bij de daar aanwezige ‘kunstenaarskolonie’.

In Loosdrecht had Simon Kok een atelier annex galerie.

Onderwerpen: Landschappen, portretten.

Simon Kok was lid van Beeldende Kunstenaarsvereniging ‘De Kring’, Hilversum.

Titel: ‘Rivier bij Estepona (Sp)’.

Kunstenaar: Simon Kok.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: c.a. 1970.

Afmetingen: Lijst32 x 43 cm (b x h).

                         Afbeelding, 17 x 12 cm (b x h).

Ingelijst: In de originele goudkleurige houten lijst met passe-partout en glasplaat. Het werk heeft op de achterkant de atelierstempel (2x) van de kunstenaar.

Gesigneerd: Linksonder.

Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Klaar om op te hangen.

Zie ook de 7 foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 23,00

Starttijd:08-03-2014 om 11:41
Eindtijd:18-03-2014 om 11:41

Biedingen (5):

sonjamaria
18 mrt. / 08:36
€ 23
Mieke
18 mrt. / 08:36
€ 20
sonjamaria
8 mrt. / 20:37
€ 15
ffagott
8 mrt. / 20:37
€ 10
ffagott
8 mrt. / 11:59
€ 1