Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho door Simon Moulijn, gesigneerd in de steen en met de hand. Gedateerd 1897. Formaat papier 26 bij 36 cm.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 21-2-2018 om 10:06 |
Eindtijd | 26-2-2018 om 19:06 |