Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door Simon Moulijn. Afmeting afbeelding 25 vbij 28 cm.
Nr 4 uit een serie, handgesigneerd en in de druk.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 25-4-2018 om 19:21 |
Eindtijd | 30-4-2018 om 20:21 |