950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie litho door Simon Moulijn.
Voorstelling in de literatuur bekend als 'Meer'
Losbladig, beeldmaat 32x40, bladmaat 50x56
Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn', genummerd l.o. '3-25'
Stempelmonogram m.o. 'SM'
Uitgave Nieuwenhuizen Segaar in 1928.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 6-12-2015 om 12:16 |
Eindtijd | 16-12-2015 om 15:16 |