Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK - Verkocht

Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!

Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!Simon Moulijn - SE IPSE FECIT /// OLIE OP DOEK kopen? Bied vanaf 120!
  • Simon Moulijn (1866-1948)
Jaartal1945
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
Incl. lijst45 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit zelfportret van Simon Moulijn is tegen het einde van de WO II geschilderd. Moulijn was behalve schilder en graficus  ook docent aan de Akademie in Rotterdam en auteur van boeken en artikelen met name op het gebied van de lithografie. Hij was gedurende de eerste helft van de vorige eeuw een toonaangevend kunstenaar.

ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd14-6-2019 om 12:06
Eindtijd25-6-2019 om 20:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken