Simon Posthuma - Litografie - Verkocht

Simon Posthuma - Litografie kopen? Bied vanaf 40!
Simon Posthuma - Litografie kopen? Bied vanaf 40!Simon Posthuma - Litografie kopen? Bied vanaf 40!Simon Posthuma - Litografie kopen? Bied vanaf 40!
  • Simon Posthuma (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Simon Posthuma

Lithografie: 5/75

Handgesigneerd

Uitstekende conditie

1999

Afmeting: 101cm  x 71cm

Simon Posthuma (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  maxrhasfeld
FA. (10)

224 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:05-03-2018 om 15:34
Eindtijd:19-03-2018 om 15:39
Biedingen (4)
Shakefrog
19 mrt. / 15:33
€ 60
bearmoonday
19 mrt. / 15:33
€ 55
bearmoonday
19 mrt. / 10:14
€ 45
Shakefrog
16 mrt. / 23:05
€ 40