Simon Posthuma - Simon Posthuma Stilleven 1 - Verkocht

Simon Posthuma - Simon Posthuma Stilleven 1 kopen? Bied vanaf 40!
Simon Posthuma - Simon Posthuma Stilleven 1 kopen? Bied vanaf 40!Simon Posthuma - Simon Posthuma Stilleven 1 kopen? Bied vanaf 40!Simon Posthuma - Simon Posthuma Stilleven 1 kopen? Bied vanaf 40!Simon Posthuma - Simon Posthuma Stilleven 1 kopen? Bied vanaf 40!
  • Simon Posthuma (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Simon Posthuma

Zeefdruk

Stilleven 1

R.o. gesigneerd/gedateerd

Mid-linksonder getiteld en genummerd

Oplage 29/75

Beeldmaat 50 x 74 cm

Papiermaat 60 x 80 cm

Simon Posthuma (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-07-2018 om 15:28
Eindtijd:15-07-2018 om 19:14
JorisPiano
15 jul. / 18:55
€ 40