Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst - Verkocht

Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Simon Theewis - Tweeluik, Acryl op paneel en doek, Bellens, of terrer? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43124 verkochte items
Alle items van deze verkoper (603)
  • Simon Theewis (1950)
Jaartal1982
TechniekAcryl
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
Lijst82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen doek: 60 x 80 cm (62 x 82 cm met lijst)
Afmetingen paneel: 54 x 40 cm (56 x 42 cm met lijst)

Administratieve code:

QQSA

wat zeer lichte plekken van vuil in het blauwe deel (grotere schilderij)

Simon Theewis (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43124 verkochte items
62 cm
82 cm
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:30-09-2019 om 16:24
Eindtijd:14-10-2019 om 21:55
Biedingen (3)
Mar10e
12 okt. / 07:20
€ 5
vanderlande
07 okt. / 14:20
€ 3
bora
04 okt. / 22:37
€ 1