Simon Vinkenoog - Krijttekening:L'oubér - 1993

Simon Vinkenoog - Krijttekening:L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog - Krijttekening:L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!Simon Vinkenoog - Krijttekening:L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!Simon Vinkenoog - Krijttekening:L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1993
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Krijttekening van Simon Vinkenoog. Jaar: 1993. Titel: L'oubér. Afmetingen blad: H44 x b44cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b26cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.

Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Simon Vinkenoog (Amsterdam, 18 juli 1928 – aldaar, 12 juli 2009) was een Nederlands schrijver, dichter en voordrachtskunstenaar.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95