Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. - Verkocht

Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!Simon Vinkenoog: Typografische Kleurenlitho, Openingsspeech De 3 Gratiën. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen 49 x 50 cm.

Handgesigneerd.

Conditie redelijk : miinem inkepingkje onderzijde/plekjes achterzijde.

Jaartal 1986 Typografische Lithografie

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:17-05-2018 om 14:24
Eindtijd:27-05-2018 om 16:24
Biedingen (14)
RVZ1
27 mei / 09:37
€ 55
ivotjuh
27 mei / 09:37
€ 50
RVZ1
27 mei / 09:37
€ 48
ivotjuh
27 mei / 09:37
€ 43
RVZ1
27 mei / 09:37
€ 38
ivotjuh
27 mei / 09:37
€ 33
RVZ1
27 mei / 09:37
€ 28
ivotjuh
27 mei / 09:36
€ 23
RVZ1
27 mei / 09:36
€ 18
ivotjuh
20 mei / 21:59
€ 13
smzoethout
20 mei / 21:59
€ 11
ivotjuh
19 mei / 12:41
€ 7
lcur
19 mei / 12:41
€ 5
ivotjuh
19 mei / 03:10
€ 1