SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 - Verkocht

SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!SIMON VROUWE - Airbrush op papier – Abstract – Gesigneerd & ingelijst - 1981 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Simon Vrouwe

Origineel werk van de Purmerendse kunstenaar Simon H. M. Vrouwe uit 1981, met een abstracte voorstelling. Gemaakt met een airbrush techniek (‘spuitlak op papier’).

Gesigneerd en gedateerd.

Het werk is ingelijst in een aluminium lijst zonder glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 52 x 74 cm. Beeld, 42 x 64 cm.

Herkomst: Het werk is in 1981 aangekocht door de Gemeente Purmerend voor fl 2500,-.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Simon Vrouwe, beeldende Kunstenaar.  Opleiding: Gerrit Rietveld Academie. Woont en werkt in Purmerend.

Simon Vrouwe staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD):https://rkd.nl/explore/artists/297710.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Abstract”).

Kunstenaar: Simon Vrouwe.

Techniek: Airbrush op papier.

Jaartal:  1981.

Ingelijst: In een aluminium lijst zonder glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Het werk is in 1981 aangekocht door de Gemeente Purmerend voor fl 2500,- (staat vermeld op de achterkant (zie de laatste foto).

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 20,00 euro

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:22-08-2015 om 14:51
Eindtijd:05-09-2015 om 20:51
Biedingen (7)
Sjeekspier
23 aug. / 11:03
€ 11
pinkie46
23 aug. / 11:03
€ 11
Sjeekspier
23 aug. / 11:03
€ 9
pinkie46
23 aug. / 11:03
€ 7
Sjeekspier
23 aug. / 11:03
€ 5
pinkie46
23 aug. / 11:03
€ 3
Sjeekspier
23 aug. / 10:38
€ 1