Simon & Bruno - acrylverf op karton/board

Simon & Bruno - acrylverf op karton/board kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Simon & Bruno
TechniekAcryl
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Simon en Bruno,
Specificaties:
Afmeting:50x90
Handgesigneerd:Ja, achterkant werk

Techniek:Acrylverf op karton/board

Verzending naar België via koerier

Een prachtig, enorm kleurrijk uniek schilderwerk van het bekende Franse kunstenaarsduo Simon en Bruno

Simon & Bruno

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (22)

568 verkochte items
50 cm
90 cm
Starttijd:08-06-2022 om 08:19
Eindtijd:16-06-2022 om 19:58
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België