Simon & Bruno - Simon & Bruno, Gouache/monotype op Lana papier

Simon & Bruno, Gouache/monotype op Lana papier kopen? Bied vanaf 390!
Simon & Bruno, Gouache/monotype op Lana papier kopen? Bied vanaf 390!Simon & Bruno, Gouache/monotype op Lana papier kopen? Bied vanaf 390!
  • Simon & Bruno
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Zeer fraai kunstwerk van het internationaal befaamde kunstenaarsechtpaar Simon & Bruno (1940/1959). Betreft gouache / monotype op Lana papier.

Werk is rechtsonder handgesigneerd met potlood.

Wordt geveild inclusief een zeer kostbare handgemaakte lijst.

In zeer goede staat!! Afmeting: 87x67cm

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder.

Zeer hoge prijzen zijn er in het verleden gerealiseerd bij internationale veilinghuisen voor werk van dit kunstenaarsduo (zie oa. artprice).

Gezien de waarde en het formaat van het werk heeft het de voorkeur om het werk af te laten halen (uiteraard kosteloos). Kleine meerprijs indien het werk bezorgd moet worden.