Simon & Bruno, zeefdruk op papier, titel;

Simon & Bruno, zeefdruk op papier,  titel;  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Simon & Bruno, zeefdruk op papier,  titel;  kopen? Bied vanaf 30!Simon & Bruno, zeefdruk op papier,  titel;  kopen? Bied vanaf 30!Simon & Bruno, zeefdruk op papier,  titel;  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Simon & Bruno
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "double circle"
Afmetingen beeld: h. 52,5 cm x b. 73 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 61/160
Ingelijst: Nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:22-01-2015 om 10:42
Eindtijd:29-01-2015 om 10:42

Biedingen (1):

modernekunstonline
23 jan. / 16:25
€ 30