Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk - - Verkocht

Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 1!Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 1!Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 1!Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk -  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Sjaak de Wit (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie zeefdruk van Sjaak de Wit

Titel: Grenspaal

Jaartal: 2003

Oplagenummer: 7/ 10

Afmeting afbeelding: 20 x 20 cm

Afmeting papier: 35 x 35 cm

Conditie: de zeefdruk verkeert in zeer goede staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:13-07-2016 om 11:13
Eindtijd:19-07-2016 om 20:13
Biedingen (6)
Eleo
19 jul. / 19:52
€ 9
Ko7173
19 jul. / 19:51
€ 7
Eleo
19 jul. / 19:51
€ 7
Ko7173
19 jul. / 13:44
€ 5
Eleo
19 jul. / 13:44
€ 3
Ko7173
17 jul. / 22:53
€ 1