Sjaak de Wit - Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk

Sjaak de Wit - Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 20!
Sjaak de Wit - Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 20!Sjaak de Wit - Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 20!Sjaak de Wit - Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 20!Sjaak de Wit - Sjaak de Wit - gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 20!
  • Sjaak de Wit (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14

Fraaie zeefdruk van Sjaal de Wit

Inclusief perfect passepartout 35 x 35 cm

Titel: geen

Oplagenummer: 4/ 14

Afmeting: 20 x 20 cm

Conditie: zeer goed

Sjaak de Wit (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
35 cm
35 cm
20 cm
20 cm
Starttijd:02-09-2018 om 16:23
Eindtijd:06-09-2018 om 21:07
Openingsbod € 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDelft, Nederland