Sjaak Korsten, Monotype, ''Fading Flowers III'' - Verkocht

Sjaak Korsten, Monotype, ''Fading Flowers III'' kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 16,00

Geplaatst door  SKper

20 verkochte items
  • Sjaak Korsten (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Monotype ''Fading Flowers III'' uit 2003 van Sjaak Korsten (Egchel, 1957)

Papierformaat 32 x 42 cm  Handgeschept papier

Oplage 15 ex.  Iedere monotype is met de hand gemaakt dus uniek

Handgesigneerd en genummerd  (in potlood)

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:12-10-2016 om 11:02
Eindtijd:18-10-2016 om 11:02
Biedingen (5)
Juke07
18 okt. / 09:12
€ 16
Withaar
18 okt. / 09:12
€ 14
Juke07
18 okt. / 09:12
€ 14
Withaar
17 okt. / 21:14
€ 12
perche
12 okt. / 12:22
€ 10