Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''Vol'' - Verkocht

Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''Vol'' kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  SKper

20 verkochte items
  • Sjaak Korsten (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Vol'' uit 1998 van Sjaak Korsten (1957)

Eigendruk van de kunstenaar op 280 gr. aquarel-papier

Papierformaat 75 x 56 cm

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplage 30, oplagenummer 14/30

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-02-2017 om 12:27
Eindtijd:01-03-2017 om 14:30