Sjaak Korsten - Zonder titel

Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Sjaak Korsten (1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 120
Conditie: zeer goed.
Oplage: 24/120.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00