Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. - Verkocht

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!

Verkoopprijs: € 327,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

802 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2006
TechniekSjabloondruk
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16

Een zeer fraaie sjabloondruk van Klaas Gubbels, ‘Stilleven in Bruin en Zwart’ uit 2006 oplage 18 ex.

Het werk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

802 verkochte items
32.5 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 327,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-06-2022 om 20:46
Eindtijd:11-06-2022 om 22:32
Lotmarie
06 jun. / 09:53
€ 285