Sjef Henderickx - Sjef Henderickx, Bizarre scene met baviaan, Kleurets - Verkocht

Sjef Henderickx, Bizarre scene met baviaan, Kleurets kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Sjef Henderickx, Bizarre scene met baviaan, Kleurets kopen? Bied vanaf 30!Sjef Henderickx, Bizarre scene met baviaan, Kleurets kopen? Bied vanaf 30!Sjef Henderickx, Bizarre scene met baviaan, Kleurets kopen? Bied vanaf 30!Sjef Henderickx, Bizarre scene met baviaan, Kleurets kopen? Bied vanaf 30!
  • Sjef Henderickx (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Kleurets door Sjef Henderickx

Voorstelling van een bizarre scene van twee heren met een baviaan

Losbladig, beeldmaat 48x38, bladmaat 56x46

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Sjef Henderickx '73'

Genummerd l.o. 'e.d. 46/150'

Authenticiteit volledig gegarandeerd