Sjer Jacobs - 'Femina in rubro' (mooi gelijst)

Sjer Jacobs - 'Femina in rubro' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Lijst54 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Sjer Jacobs 'Femina in rubro'
E/A 2
Mooi gelijst in zwarte aluminium lijst + passepartout
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Sjer Jacobs (1963)

Alle items van deze kunstenaar(16)
FA. (22)

568 verkochte items
50 cm
54 cm
25 cm
25 cm
Starttijd:04-08-2022 om 13:44
Eindtijd:13-08-2022 om 21:20
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België